Kontaktujte nás

Máte doplňující dotazy nebo chcete rovnou uzavřít obchod? Neváhejte se na nás obrátit. Vše vám rádi vysvětlíme a podrobně probereme výhody spolupráce
Pište na e-mail
Ideální forma komunikace. Odpovíme zpravidla do 24 hodin.
Volejte
Pokud potřebujete v rychlosti odpovědi nebo s něčím poradit.
(8:00 – 16:00)
Časté dotazy
Prohlédněte si sekci časté dotazy. Možná tam najdete odpověď.

Jste makléř a chcete s námi spolupracovat?

Nabízíme vám:

Ozvěte se nám

Často kladené otázky

Každá investice je spojena s určitou mírou rizika. Investice do nemovitostí je dlouhodobě považována za nejbezpečnější formu investování. Za peníze investorů jsou ihned nakupovány nové nemovitosti nebo jsou použity na realizace projektů.

Tím, že jsou nemovitosti nakupovány do majetku firmy pod tržní cenou a následnou opravou jsou dále zhodnocovány, hodnota všech nemovitostí, které FIRI vlastní, násobně převyšuje veškeré vklady investorů. Proto větším rizikem je nechávat volně peníze na bankovních účtech, kde vám je znehodnocuje inflace.

  1. Vykoupíme nemovitost v dražbě. Jedná se převážně o bankou zabavené nemovitosti, které „očistíme“ od zástav, poté nemovitost opravíme a následně prodáme. Celý proces trvá cca 1 rok.

  2. Vykoupíme nemovitost od běžného prodávajícího, opravíme a opět nabídneme do prodeje. Díky tomu, že se zde nemusí řešit zástavy a vypořádání exekucí, celý proces trvá cca 6 měsíců.

  3. Koupíme větší nemovitost ve špatném technickém stavu, uděláme kompletní rekonstrukci a vytvoříme zde několik bytů nebo apartmánů, které následně nabídneme k prodeji. Tento proces je sice časově nejnáročnější, cca 18 měsíců, ale vznikají tak úplně nové a moderní bytové jednotky o které je obrovský zájem.

Dluhopis je v hodnotě 100 000 Kč, proto investor může vložit peníze v násobku této částky a může si
vybrat jestli po dobu 3, nebo 5 let.

Takové požadavky lze řešit individuálně, stačí napsat na náš e-mail nebo zavolat a rádi s vámi vše probereme.

Dluhopis je cenný papír, který lze komukoliv prodat, takže buď si můžete sami najít kupce a
informovat nás o tom, nebo vám pomůžeme my. Zhodnocení budete mít pak poměrově za období,
po které jste dluhopis vlastnili.

Pokud cena nemovitostí půjde dolů, nemá to na náš styl byznysu nijak zásadní vliv, protože o to levněji zase nemovitosti nakoupíme.

Dluhopis (obligace, bond) je cenný papír zavazující emitenta ( FI Realitní Investice) vyplatit jeho majiteli peněžní obnos uvedený v dokladu včetně příslušného úroku, a to ve vyznačeném termínu.

Společnost FI Realitní Investice je pod záštitou