Kdo za projektem stojí

Jiří Chládek

Za rok 2018 jsem se svým týmem umístil na 22 místě z 1300 makléřů RE/MAX ČR. Také jsem získal mezinárodní ocenění 100% CLUB a TOP CLUB Gold, kde je pouze 108 makléřů RE/MAX ČR.

Před vstupem do realit, které mne lákaly už od školy, jsem vlastnil prodejny sportovních potřeb s e-shopem a následně s manželkou prodejnu Vodafone zajišťující mobilní služby a servis i pro firemní zákazníky. 

Zde jsme se pohybovali od 9 do 12 místa ze 150 firem pracujících pro Vodafone ČR.

Bylo velmi těžké konkurovat ostatním operátorům cenou, tak jsme se soustředili převážně na doprovodný servis pro naše zákazníky a díky tomu dosahovali zmíněných výsledků.

5 let jsem vlastnil realitní kancelář RE/MAX Trend v Lanškrouně. Dařilo se nám postupně růst a v roce 2018 jsme se umístili na 28. místě ze 130 kanceláří v ČR. Pro lepší servis a větší cílení na zákazníka jsme se rozhodli spojit s kanceláří RE/MAX Dynamic z Českých Budějovic. 

Díky spojení vznikla jedna z nejsilnějších kanceláří RE/MAX ČR. Na pobočce v Lanškrouně zastávám funkci ředitele kanceláře a spolupracuji s 11 kolegy.

5 let se aktivně věnuji výkupům nemovitostí, exekučním prodejům a dražebním jednáním. Mám tedy spoustu zkušeností s určením základní ceny, výmazy zástav, exekučními a insolvenčními řízeními a přímými výkupy nemovitostí jak od fyzických tak právnických osob.

Prodej realit mě baví stále více a jsem rád, že díky finančním prostředkům převážně od klientů Finančního Institutu můžeme obchod s nemovitostmi posunout ještě o laťku výše.

Držitel jakostní normy ISO 17024

 

Martin Langer

Moje motto je “Vytrvám, dokud neuspěju”

Jsem člověk, kterého láká poznávání nového a věřím, že když se chceme v životě posunout, musíme ve svém dosavadním životě něco změnit.  Dávat si výzvy.

Pozitivní afirmace posiluje a ovlivňuje naše cíle. Spolupráce je klíč k úspěchu. Spoluprací s Jirkou Chládkem nabízím svoji zkušenost s opravami nemovitostí a odbornost přípravy a provedení rekonstrukcí staveb, a také řešení vzniklých problémů.

Věřit, že všechno je možné a všechno dobře dopadne. Všechno děláme nejlépe, jak umíme. Nemožné měníme na možné. Vždy přemýšlíme nejprve ZDA a potom JAK.

Trpělivost je a byla jedna z vlastností, která mě provází celý můj dosavadní profesní život.  Při práci technika mě rozvaha a klid vždy dovedla ke správným řešením. Tyto vlastnosti, dlouholeté zkušenosti a intuici využívám při výběru nemovitostí a při rozhodování, kterou nemovitost vybrat, a jaké budou následné možnosti rekonstrukce a míra oprav.

Ing. Daniel Rezek

Svět financí mě fascinoval už od dětství, proto výběr ekonomické školy bylo logickým vyústěním mé studijní cesty.

Již dva roky po vysoké škole jsem se stal jednatelem společnosti působící v oblasti půjček se dvanácti pobočkami v Česku a na Slovensku. V roce 2013 jsme se dvěma společníky založili finančně poradenskou společnost Finanční Institut, která se jednak věnuje rozšiřování finanční gramotnosti v českých rodinách, ale hlavně finančnímu poradenství.

Ukazujeme klientům, jak efektivně nakládat s penězi a jak se ochránit proti rizikům, které život přináší.

Díky společnosti FI Realitní Investice můžeme našim klientům nabídnout skvělé zhodnocení finančních prostředků s garancí výnosu, protože si umím jen velmi těžko představit stabilnější  investici než do nemovitostí.

 

FI Realitní Investice

Nemovitosti vykupujeme přímo od soukromých, fyzických osob a firem za nejvyšší velmi slušnou a vstřícnou cenu. Díky finančním prostředkům našich investorů, můžeme nakupovat nemovitosti v řádech stovek milionů korun. Kupujeme a prodáváme i rychloobrátkové nemovitosti od stovek tisíc do několika milionů korun.

Díky letité realitní praxi jsme schopni nabízet řešení i u složitých a zadlužených nemovitostí, zatížených právními omezeními, exekucemi či insolvencí.

Předmětem činnosti společnosti je:
Co nabízíme:

Spolupráce s ostatními realitními makléři

Máte zájem o investice do nemovitostí?

Vyplňte tento formulář a my se vám ozveme a představíme vám naši nabídku.

Nechcete čekat? Kontaktujte nás rovnou!

Adresa:

Nerudova 198/36
500 02 Hradec Králové
Kontakt:

info@firi.cz
+420 732 616 285

Společnost je vedená u Krajského soudu v Hradci Králové – C 44803

IČ: 08664218   |   DIČ: CZ08664218